Лого Opel

Opel Corsa-e F 2023

Opel Corsa-e F 2023 / Фото #0
100 kW
136 л.с.
Редуктор
2WD
115 kW
156 л.с.
Редуктор
2WD
еще модификации ...

Opel Corsa-e (Опель Корса-е) - електричній передньопривідний хетчбек класу «В». Дебют фейсліфтинговой версії шостого покоління моделі Corsa відбувся у травні 2023 року.

Фейсліфтинговой Opel Corsa маэ шанс зробити революцію в сегменті малолітражних автомобілів завдяки сміливому дизайну, передовим технологіям та екологічним силовим агрегатам. Автомобіль має характерний фірмовий вигляд Opel Vizor, що об'єднує решітку радіатора, світлодіодні фари та логотип Opel Blitz.

Інтер'єр пропонує сучасний та інтуїтивно зрозумілий дизайн кокпіта, включно з опціональним повністю цифровим кокпітом з покращеною графікою та новими інформаційно-розважальними функціями.

У Corsa-e також представлена передова технологія освітлення з безбліковим матричним світлом Intelli-Lux LED, яке тепер оснащене 14 світлодіодними елементами для підвищення точності освітлення. Крім того, автомобіль пропонує низку найсучасніших систем допомоги для розслабленого водіння.

Що стосується варіантів силових агрегатів, то Corsa Electric пропонує поліпшену ємність батареї та вибір із двох варіантів електроприводу: 100 кВт/136 к.с. із запасом ходу до 357 кілометрів або 115 кВт/156 к.с. із запасом ходу до 402 кілометрів за стандартами WLTP. Corsa Electric забезпечує чисте задоволення від водіння, нульовий рівень викидів і можливість швидкої зарядки, досягаючи 80% потужності всього за 30 хвилин на швидкому зарядному пристрої.

Прихильність Opel до інновацій, стилю та екологічної свідомості відображена в оновленій моделі Corsa, яка покликана перевершити очікування клієнтів та по-новому визначити сегмент малолітражних автомобілів.

Джерело: Opel-Corsa.InfoCar.ua

читать дальше

Конкуренты Opel Corsa-e F